Čaj Biogena Tea2O - 60 ks (150g)

excluzivní čajová kazeta 6-ti druhů ovocno-bylinných porcovaných čajů, výrobek byl oceněn jako "Obal roku 2012". Vhodné jako dárek.

cena: 220 Kč

Skladem na dotaz


ks
tea2o_darkova_sada[1] caj-tea2o-maxi-biogena-6x10-na[1] tea2o_kazeta[1]

Kolekce obsahuje 6 druhů samostatně balených čajů po 10 ks:

brusinka&pitaya, zázvor&mandarinka, vinná réva&withania, hruška&maca, bambus&mango, broskev&bacopa.

Bambus&Mango:

Bambus je hojně využíván pro svůj obsah kys.křemičité (takzvané bambusový cukr), která je obsažena v bambus.stéblech a stává se tak žádaným lékem na astma. Mango je výtečným zdrojem vitamínů A,C,beta karotenu, draslíku a vlákniny. Vitamín A podporuje ostrý zrak naproti tomu vitamín C pomáhá chránit proti infekčním onemocněním.

Zázvor&Mandarinka:

Zázvor pozitivně ovlivňuje naše zažívání a pomáhá odbourávat tuk. Pomáhá při chřipce a nachlazení, bolestech hlavy a astavech napětí. Obsahuje vitamín A, které podporuje ostrý zrak. Mandarinka díky bohatému zdroji vitamínu C zvyšuje odolnost vůči infekcím, pozitivně ovlivňuje vznik červených krvinek a reguluje vznik krvinek bílých.

Brusinka&Pitaya:

Blahodárné účinky Brusinky spojené s tropickou Pitayou (jinak také Dračí ovoce). Plody Pitaye by se chuťově daly přirovnat ke směsi angreštu a vodního melounu. Pitaya obsahuje množství vlákniny, vitamínu C, řadu organických kyselin, třísloviny stejně jako provitamín A idalší antioxidanty.

Černý rybíz&Acaí:

Černý rybíz v kombinaci a brazilským ovocem Acaí tvoří významný prvek pro náš imunitní systém. Černý rybíz je zdrojem vitamínu C a P. Vitamín C zvyšuje naši odolnost vůči infekcím. Díky němu máme zdravé dásně a zuby. Spolu s vitamínem P tvoří tzv. C-komplex, bohatý na antioxidanty. Acaí obsahuje více jak dvojnásobek antioxidantů než borůvky. Zvyšuje mentální energii a podporuje mozkovou činnost.

Vinná réva&Withania:

Spojení Vinné révy a léčivé rostliny Withania pocházející z Indie, ale také z Afriky či oblesti Středomoří. V Ayurvedě se kořeny W.somnifera používají k přípravě léčivých směsí. Mají afrodiziakální, uklidňující, omlazovací a život prodlužující vlastnosti. Hrozny vinné révy obsahují vitamín C a skupinu vitamínů B ( kromě B12),které jsou důležité pro metabolismus sacharidů, dobré nervy a mozek.

Hruška&Maca:

Kombinace Hrušky a prastaré léčivé bylinky Maca z peruánských And. Maca má výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především významný vliv na reprodukční zdraví. Hruška díky obsahu vitamínu B, posiluje naše nervy. Pomáhá při štěpení tuků, sacharidů a bílkovin z potravy. Vitamín B účinkuje proti stresu a migréně.

 

Kód zboží:1081201 EAN:8594004996756
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

Letí otevírací doba 2019
AKCE: ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY LÉTO 2019

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY LÉTO 2019

 Od 17.6. do 31.8.2019, bude upravena otevírací doba:

Pondělí - Pátek   7:00 - 16:00 hod

Střídáme se v čerpání řádné dovolené. Odpoledne po pracovní době se plně věnujeme našim dětem.

Děkujeme za pochopení

RH Vending s.r.o.

Více zde >