Čaj Vintage Teas - Zelený čaj s citronelou pyramidových sáčků - 30 ks 75g

cena: 216 Kč

Skladem na dotaz


ks
zelčaj scitronelou _vyrp11_270pyramid_tea_bag_m[1] images1D5FLPFH

30 ks jednodruhových pyramidových sáčků.

detoxikuje a stimuluje.

Zelený čaj povzbuzuje jak fyzicky, tak i psychicky, neboť zvyšuje dobrou náladu a dodá energii. Pozitivní účinky zeleného čaje způsobuje nejen spousta vitamínů, minerálních látek, tříslovin či aminokyselin v něm obsažených, ale především látka zvaná catechin.

 

Antioxidační účinky zeleného čaje

→ V průběhu života se nám například nevhodnou stravou, kouřením či pitím alkoholu v těle kupí volné radikály, které způsobují mnohé nemoci a urychlují celkové stárnutí organismu. Je proto důležité dodávat tělu antioxidanty. Zelený čaj obsahuje antioxidanty rovnou dva – už zmíněný catechin a vitamín C.

Antibakteriální a dezinfekční účinky zeleného čaje

→ Zelený čaj je účinný lék proti mnohým virovým onemocnění či infekcím. Pravidelným pitím zeleného čaje si posilujete obranychopnost organismu před mnoha nemocemi. Čajové lístky se také dají přiložit na ránu jako dezinfekce a kloktáním zeleného čaje zabráníte tvorbě bakterií v dutině ústní a tím i nepříjemného zápachu z úst.

Zelený čaj proti rakovině

→ Pravidelným pitím zeleného čaje budete méně náchylní k určitým typům rakoviny – zejména k rakovině konečníku, slinivky, tlustého střeva, kůže a u žen k rakovině prsu. Mohou za to už zmíněné antioxidanty obsažené v čajových lístcích, které ničí nebezpečné volné radikály.

Zelený čaj obsahuje mimo jiné i kofein, takže má čas obdobné účinky jako káva. Kofein obsažený v čaji je ale vázán na třísloviny, takže jeho uvolňování je postupné. Pití zeleného čaje tedy zvyšuje koncentraci organismu. Není možné zde vyjmenovat všechny pozitivní účinky zeleného čaje na náš organismus, protože působí blahodárně prakticky na celé tělo. Denně je vhodné vypít kolem 1 litru zeleného čaje. V letních měsících je vhodné připravený zelený čaj vychladit a popíjet poté ledový zelený čaj.

 

Kód zboží:1081531 EAN:4792128055234
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...