Delonghi ETAM29.660 autentika hlásí "ZASUNOUT DÁVKOVAČ VODY"

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Karin Macurová
17. 10. 2018

Dobrý den, prosím Vás potřebuji radu, jsem už zoufalá před měsícem jsem si koupila kávovar delonghi 29660 etam autentika a ukázala se mi kontrolka odvápnit tak jsem vše připravila a jak chci potvrdit proces odvápnění tak mi to píše zasunout dávkovač vody a to samé i když tam chci dát filtr tak to nejde, píše mi to, to samé, nevím co teď dělat. Jinak vše funguje jak má. Děkuji Vám moc za radu s pozdravem pěkného dne Macurová

Servis RH Vending s.r.o.
18. 10. 2018

Dobrý den, paní Macurová,
hlášení na kávovaru v podobě "ZASUNOUT DÁVKOVAČ VODY" si velmi často uživatelé zaměňují za informaci se zasunutým zásobníkem vody. Není tomu tak, dávkovač vody je nedílnou součástí výbavy v příslušenství daného modelu kávovaru s mlékovkou. Dávkovač vody se zasouvá na místo, které je určené pro zásobník mléka. Viz obrázky.
Po vložení dávkovače vody na místo, postupujte podle informací uvedených na displeji kávovaru.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller

Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna automatických kávovarů - Jura, Jura Professional, DeLonghi, Saeco ale i prodejních automatů.
Autorizovaný záruční a pozáruční servis DéLonghi group.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.

RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz

Karin Macurová
18. 10. 2018

Dobrý den pane Hillere, moc Vám děkuji za radu,jste hodný, teď vše funguje jak má, škoda, že jsem nevěděla dříve o Vaší firmě, ráda bych si kávovar koupila u Vás, ale vřele ji všem doporučím, ještě jednom moc děkuji s pozdravem pěkného dne Macurová

Veronika Kovář Matejová
19. 10. 2019

Pane Hillere, také moc děkuji. Řešila jsem zrovna dnes to samé, ačkoliv jsem už v minulosti 2x odvápňovala, teď mi to nedošlo. Moc díky!