ECAM 20.11X - 22.11X

Rozbalit všechny příspěvky string(6) "227001"
Nový komentář
Zpracovávám...
Martin Volák
1. 12. 2020

Dobrý den,
mám dotaz ohledně kávovaru ECAM 21.11X.
po vyrobení kávy se (ne často) rozbliká trojůhelník, vše je čisté, ale spařovač zůstane rozevžený (musím zamačknout páky k sobě, aby šel vyndat).
Co s tím.

děkuji za odpověď
Martin V.

Servis Centrum kávovarů
1. 12. 2020

Dobrý den, pane Voláku,
pokusím se vysvětlit hlášku i pro ostatní. Blikající samostatný výstražný trojúhelník upozorňuje, že v kávovaru není vložena spařovací jednotka! Pokud by byl kávovar vybaven displejem, zobrazil by se text "vložte spařovací jednotku"
Samozřejmě spařovací jednotka je vložena, chyba je tedy ve špatné funkci posuvu spařovače. Chyba motoru, chyba na dráze, chyba ukotvení dráhy posuvu, nečistota a pod. Nejčastější příčinou jsou zrnka kávy, které byly vhozeny otvorem pro mletou kávu a uvízly v dráze posuvu spařovače. Oprava vyčištění dráhy spařovače.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller

Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi group. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.

RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz