ECAM 23.450 S

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Róbert Šandor
14. 6. 2021

Dobrý deň. Prosím o radu. Pri zapnutí kávovaru stroj nahrialo, prepláchlo a pri príprave kávy mlynček namlel kávu a pri tlačení vody po chvíli kávovar stíchol a vypísalo chybu - káva namletá príliš jemno, zasunte podávač vody. Teraz pri zapnutí kávovaru napíše nahrievanie a už preplachovanie kávovar nedokončí, nepustí vodu a skončí preplachovanie. Čo môže byť chyba. Ak je potrebný servis dá sa k Vám poslať kávovar aj zo Slovenska? Ešte jedna otázka, oplatí sa to opravovať alebo radšej kúpiť nový? Ďakujem.

Servis Centrum kávovarů
16. 6. 2021

Dobrý den, pane Šandore,
předně, kávovar se dá k nám poslat ze Slovenska. ale máme i vlastního smluvního přepravce, který si zabalený kávovar do přepravní krabice na Vámi zvolené poštovní adrese, aby jste si nemusel dělat starosti se zajištěním přepravy k nám.
Závada bude pravděpodobně na přípravě páry. U těchto modelů se to stává velmi často a cena opravy se může vyšplhat i na částku 5tKč za danou opravu. Proto je velmi přínosné, zvažit předem vaše možnosti investice do takové opravy.
Celkovou cenu opravy budeme znát, až si kávovar prohlédneme a odzkoušíme u nás na provozovně.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller
Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi Group. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.
RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz

Róbert Šandor
16. 6. 2021

Ďakujem za odpoveď. Podľa ceny opravy je asi lepšie kúpiť nový kávovar.
Ešte raz, ďakujem.