JURA Cool Control 1 l bílá

 bílá | objem 1 l | zchladí a následně udržuje mléko při ideální teplotě 4 °C | plnění mléka možné přímo za chodu | nově integrovaný indikátor úrovně mléka | vhodný pro mytí v myčce nádobí

Značka:Jura

cena: 4.490 Kč

Skladem


ks
cc1limage1-min-front cc1limage2-min cc1limage3-min feature2-min-1-1 feature3-min-1-1-1-1 feature4-min-1-1

Nový JURA Cool Control - aktivní chladící termonádoba o objemu 1 litr

 

Cenným základem pro přípravu rozmanitých mléčných receptů je mléko s ideální teplotou 4 °C. A přesně na tuto teplotu je nastavena chladnička JURA Cool Control, u jejíž výroby byl navíc kladen důraz na optimální hygienické podmínky.

Elegantní design, robustní materiály, vysoce kvalitní detaily z hliníku a jednoduchost použití činí JURA Cool Control dokonalým doplňkem pro každý kávovar. K dostání je také chladnička JURA Cool Control 1 l v černém provedení.

 

 

Sofistikovaný design

 

Nový JURA Cool Control je vyroben v klasickém duchu všech výrobků JURA a je dokonale přizpůsoben pro snadnou manipulaci a bezchybnou hygienu. Přesvědčí Vás použitými ušlechtilými materiály, víkem vyrobeným z pevného, vysoce kvalitního hliníku i elegantními větracími otvory. JURA Cool Control se tak stává vhodným doplňkem ke každému kávovaru JURA.

 

Dokonalé mléčné speciality jsou výsledkem

 

Za pomoci chladící termonádoby Cool Control vyrobíte i doma čerstvou, jemně pórovitou mléčnou pěnu pro trendy nápoje jako jsou Flat White, cappuccino nebo latte macchiato. Důvodem je mléko, které se neustále ochlazuje na optimální teplotu 4 °C. Nově integrovaný indikátor úrovně mléka v nádobce zaručuje dokonalý přehled o množství mléka v chladničce.

JURA Wireless Transmitter (volitelné příslušenství, které lze samostatně dokoupit) v kombinaci se Smart Connectorem zajišťují propojení chladničky s kávovarem, který následně informuje o nedostatku mléka pro přípravu nápojů přímo na displeji kávovaru. DŮLEŽITÉ: Kávovar musí být vybaven technologií Smart Connect. Tuto informaci naleznete vždy v technické specifikaci u konkrétního modelu kávovaru.

 Nejvyšší snadnost použití

 

Pohodlné plnění mléka přímo za chodu, digitální zobrazení teploty a plnosti nádobky i jednoduché nasazení hliníkového víka, který je optimálně přizpůsoben kontejneru, umožňuje obzvláště snadnou manipulaci a maximální snadnost použití.

 

Optimální hygienické podmínky

 

Perfektně spojující konektory zajišťují optimální hygienu mléka od chladicího zařízení až po šálek. Od vysoce kvalitní nádoby z nerezavějící oceli až k sací trubce jsou všechny součásti, které přicházejí při přípravě ke kontaktu s mlékem, vhodné pro mytí v myčce a proto se velmi snadno čistí:

zásobník z nerezavějící oceli
silikonový kroužek
víko
kovová sací trubka
adaptér

 

Kód zboží:7012025 EAN:7610917240715
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

ikona pro web_nabídka práceB
AKCE: Nabídka pracovního místa

Hledáme na HPP

- přijmacího technika, nebo asistentku přijmacího technika i na zkrácený úvazek

- servisního technika

do provozovny v Otrokovicích

 Nástup možný ihned

Nabízíme:

příjemné prostředí nové prodejny s vůní kávy

odpovídající mzdové ohodnocení v...

Více zde >