Jura E80 předváděcí

Kávovar JURA E80 - revoluční OneTouch kávovar od Jury!
Na trh přichází černá varianta modelu Jura E8. Model Jura E80 je po technické stránce totožný s jeho černo stříbrným bratříčkem Jura E8. Rozdíl je tedy pouze v barevném provedení čelního panelu "PIANO BLACK" - Klavírní černá.

Další přírůstek do stále populárnější řady E je zde! Představujeme Vám revoluční kávovar Jura E80, který oproti oblíbenému modelu Jura E6/E60 přináší především OneTouch (vše jedním stiskem) ovládání, vysokou výpusť na mléčné speciality (lze použít více než 15 cm sklenici na Latté), širší nabídku nápojů (12 nápojů) a možnost použití i mleté (třeba bezkofeinové) kávy. 

Samozřejmostí je použití nového pulsního propaření kávy (pro ještě aromatičtější espresso) P.E.P.© ,OneTouch ovládáním, ovládání v češtině, TFT (barevným) displej a inteligentními SMART filtry! Potěší i komunikace s Wifi chladničkou na mléko a smart konektorem pro napojení k Vašemu mobilnímu zařízení.


Značka:Jura

cena: 29.990 Kč

Skladem


ks
e801 bige80pianoblack e802 e803 e804 e805

Seznam hlavních předností modelu: 

  • nové pulsní propaření kávy P.E.P.©
  • vysoká výpust na mléčné speciality (sklenice více jak 15 cm)
  • velká nádobka na odpad, vodu (2l) i kávu (250g)
  • velký barevný displej v češtině
  • Smart filtr (není třeba odvápňovat, hlídá pomocí čipu skutečné opotřebení filtru)
  • OneTouch ovládání - vše jedním stiskem (i mléčné speciality)
  • Aroma+ mlýnek
  • velká 16g spařovací jednotka pro silné espresso / ristretto

Globální inovace: P.E.P.® pro espresso jako od vynikajícího baristy

Tajemství výjimečné kávy spočívá v přípravě. JURA dovedla proces výroby espressa k 100% dokonalosti, což umožňuje modelu Jura E80, aby se dostal při výrobě espressa na úroveň profesionálnho baristy.

Aroma+ mlýnek namele rychle, tiše a šetrně vždy čerstvou dávku kávy, díky čemuž si káva zachová skvělé aroma. Sílu lze nastavit v osmi krocích, dle individuálního požadavku každého zákazníka. Proměnná Varná jednotka má kapacitu 5 až 16 gramů a zajišťuje optimální podmínky propaření za všech okolností. Pulsní proces extrakce (P.E.P.®) vyvinutý a patentovaný přímo Jurou optimalizuje dobu extrakce, zlepšuje aroma, pěnu i celkovou chuť výsledného nápoje a umožňuje chuť kávy plně rozvinout. Díky již zmiňovaným osmi různým stupňům intenzity si milovník kávy můžete přizpůsobit nápoj přesně tak, jak mu to vyhovuje. Samozřejmostí je i nastavení teploty propaření dle použité kávy.

Pro speciality jako cappuccino nebo latté je kávovar vybaven profesionálním kapučinátorem, který dokáže vyrobit opravdu excelentní jemnou mléčnou mikro pěnu. Výsledek si zcela jistě zamilujete!

Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) pro automatickou detekci filtru

Vodní filtry CLARIS Smart poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma (jako jsou těžké kovy nebo chlór). Aby bylo možné maximálně využít kapacitu filtru, vyvinula společnost JURA funkci inteligentního vodního systému (I.W.S.®). Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií RFID (Radio-frequency Identification). Filtr je detekován automaticky. Použití filtru nikdy nebylo snazší a spolehlivější. 

JURA určuje nové standardy z hlediska velmi jednoduchého ovládání

Model E80 je ideální pro všechny, kteří svoji oblíbenou kávu mají rádi rychle připravenou a chtějí si užívat také mléčné speciality jako latté, flat white a capuccino jednoduše jedním stiskem. Funkční tlačítka jsou umístěna na přední straně přístroje vedle přehledného barevného displeje. Díky tomu je ovládání kávovaru i výroba nápojů maximálně snadná a intuitivní. Jura E80 dokonce dokáže připravit dvě espressa, dvě kávy nebo dvě ristretta současně díky dvojité výpusti. Ovládání i menu kávovaru je samozřejmě v češtině a je provázeno přehlednými animacemi které Vás informují o průběhu výroby nápoje nebo čištění. 

Oproti modelu E6/E60 je model E8/80 vybaven samostatnou výpustí kávy s integrovaným kapučinátorem. Tím bylo dosaženo větší výšky výpusti a je možno použít sklenice o výšce více než 15 cm, jak je tomu například u luxusní řady J. Při výrobě mléčných specialit není třeba posunovat šálek nebo sklenku. Pouze vyberete nápoj a stisknete tlačítko. Nápoj se vyrobí bez jakékoli Vaší další asistence přesně tak, jak máte nastaveno. Byl použit také nový profi kapučinátor pro dokonalou mikropěnu.

Perfektní hygiena

Údržba tohoto moderního automatického kávovaru je stejně jednoduchá jako příprava lákavých kávových specialit. Stiskem tlačítka lze spustit integrované programy proplachování a čištění, které se starají o dokonalou hygienu přístroje. Výpust na mléko, kterou lze vkládat do myčky na nádobí, může uživatel bleskově vyměnit. Absolutní hygiena a dokonalá mléčná pěna jsou vždy zaručeny.

Prestižní designové ocenění - Red dot design award 2016

Kód zboží:7104500 EAN:7610917150830
Objem zásobníku vody:1,9 lŠířka, výška, hloubka:280x351x439 mm
Hmotnost kávovaru:9,8 kgKapacita zásobníku zrnkové kávy:280 g
Kapacita zásobníku použité kávy:14 ks porcíTlak čerpadla:15 bar
Displej:ANO 3,5 TFT / menu CZ Ovládaní pomocí aplikace:ANO Jura Smart connect
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

ikona pro web_nabídka práceB
AKCE: Nabídka pracovního místa

Hledáme na HPP

- přijmacího technika, nebo asistentku přijmacího technika i na zkrácený úvazek

- servisního technika

do provozovny v Otrokovicích

 Nástup možný ihned

Nabízíme:

příjemné prostředí nové prodejny s vůní kávy

odpovídající mzdové ohodnocení v...

Více zde >