Jura Impressa A9 Platin

Záruka 25 měsíců.

 

Intuitivní ovládání pomocí přehledného dotykového displeje

Barevná obrazovka s dotykovou technologií ukazuje nejrychlejší cestu k požitku z dokonalého šálku kávy. Kompaktní kávovar IMPRESSA A9 One Touch nabízí maximální pohodlí a jedinečné kávové speciality.

 

Značka:Jura

cena: 32.990 Kč

Skladem


ks
A9-1 A9-2 A9-3 A9-4 A9-5 A9-6 A9-7 A9-8 A9-9 A9-10 A9-11

JURA IMPRESSA A9


Švýcarská společnost s elektro přístroji JURA AG napomáhá od roku 1931 rozvoji špičkové elektroniky určené především pro využití v domácnosti a je průkopníkem v oblasti automatických espresso/kávovarů.

 

Je jedinečný

Luxusní automatický kávovar Jura Impressa A9 tvořený s švýcarskou precizností a elegancí, který určuje nové standardy. Tento stroj vám nabízí hned několik úrovní jako je kvalitní káva, snadná obsluha a atraktivní design. Smyslem nejmodernější technologie je vždy dosáhnout opravdového, autentického výsledku.

Snadné použití

JURA IMPRESSA A9 je kvalitní kávovar ve stříbrno černém provedení a s designově čistými liniemi. Užijte si perfektní šálek své oblíbené speciality, připravené v okamžiku. Nově vyvinutý, intuitivní dotykový displej zajišťuje snadné a přehledné ovládání. Velmi snadnou obsluhou lze zvolit mezi kávou, espressem a 10 kávovými specialitami. Jemný dotek to je vše, co pro přípravu vaší oblíbené kávy potřebujete.
Sílu kávy je možné nastavit pomocí spařovací jednotky Micro s volitelnou sílou kávy 5 až 16 g/šálek. S každým šálkem kávy je také možné nastavit správnou teplotu spařování, množství vody i hrubost mletí.

Vlastnosti

Množství vody lze upravit a nastavit pro každou přípravu zvlášť; programovatelné
Latté macchiato jedním stiskem tlačítka
Cappuccino jedním stiskem tlačítka
Intenzitu kávy lze pro každou upravit a nastavit ve 2 stupních
Nastavitelná teplota spaření ve 2 stupních
Vícestupňový mlýnek Aroma+
Dvojitá kávová výpust s nastavitelnou výškou 55 – 138 mm
Display – 3 barevné zobrazení textu
Tichý chod a perfektní pěna

Kávovar nabízí dvě zcela nové speciální kávy. Latte macchiato doppio a cappuccino doppio představují maximální chuť korunovanou jemnou mléčnou pěnou. Mlýnek s technologií Aroma+ je tichý a až dvakrát rychlejší než dosud používaný. Zrnka kávy se při mletí zahřívají a nedochází tak k negativnímu chuťovému ovlivnění kávy. Výška kávové výpustě může být libovolně nastavena mezi 55 a 138 mm, podle výšky vašeho šálku. Tím je usnadněno jeho používání a údržba, o kterou se postará i automatický proplach při 80 °C. Pro přípravu jemné mléčné mikropěny má kávovar integrovanou trysku Fine Foam. To oceníte především při přípravě cappuccina či latte.

Parametry a specifikace

Provedení:
automat

Kapacita:
2 šálky najednou

Typ:
volně stojící

Objem zásobníku na vodu:
1.1 l

Objem zásobníku na zrnkovou kávu:
125 g

Příkon:
1450 W

 

PROČ NAKOUPIT U NÁS?

  • nejlepší ceny na trhu s autorizovaným servisem
  • při nákupu je samozřejmostí předvedení a odzkoušení kávovaru
  • zapůjčení náhradního kávovaru po dobu záruční opravy zdarma
  • individuální servis u zákazníka
  • káva na první ochutnání zdarma

 

Kód zboží:7105007 EAN:07610917150182
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...