Jura Impressa C90 One Touch, silver

Záruka 25 měsíců.

Jako dárek k zakoupenému kávovaru 3 sklenice na Caffé Latte zdarma.

Značka:Jura

cena: 31.646 Kč

Skladem na dotaz


ks
web_Jura_Impressa C90 web_Jura_Impressa C90a web_Jura_Impressa C90b

S tímto kávovarem dokážete stisknutím jediného tlačítka připravit ohnivé espresso, jemnou kávu, anebo podmanivé cappuccino korunované jemnou vrstvou mléčné pěny.

 

Klasický expert na cappuccino

 S kávovarem IMPRESSA C90 One Touch dokážete stisknutím jediného tlačítka připravit ohnivé espresso, jemnou kávu, anebo podmanivé cappuccino korunované jemnou vrstvou mléčné pěny.

Nový Aroma+ mlýnek je zárukou rozvinutí celistvé chuti kávy a ještě k tomu dokáže zrna umlít za poloviční čas. Jednoduchý a logický koncept obsluhy se srozumitelným textovým displejem vás přivede přímo k vašim kávovým chuťovým preferencím.

Tento kompaktní automatický kávovar upoutá nejen vaše chuťové buňky, ale i váš zrak. Kombinace stříbrných bočních panelů a předního panelu v barvě Piano Black připoutá k tomuto stroji nejen váš zrak. Je totiž ideálním ztělesněním toho, čemu se říká profil klasického designového umění.

  • Aroma+ mlýnek pro široké spektrum nápojů: od ristretta přes espresso a kávu až po cappuccino
  • Cappuccino stisknutím jednoho tlačítka bez nutnosti přesouvání šálku
  • Srozumitelný textový displej a Rotační volba  pro jednoduchou obsluhu
  • Klasický kompaktní design nadčasově elegantního vzhledu

Aroma+ mlýnek

 Díky zdokonalení řezného úhlu mlecích kamenů se vývojářům JURA podařilo výrazně zlepšit efektivitu mletí. Ve výsledku se milovníci kávy můžou těšit, že odteď docílí skvělého aroma rozvinutého v celé přirozené hloubce za poloviční čas umletí. Vychutnejte si i vy čistou a dokonalou kávu, u které mimo snížení hluku strávíte také méně času.

 

Cappuccino sitsknutím jediného tlačítka a bez nutnosti přesouvat šálek

 Technologie One Touch Cappuccino a moderní Cappuccinátor s technologií FeinSchaum utváří z kávovaru IMPRESSA C90 One Touch přístroj, který dokáže sny o perfektním kávovém nápoji splnit na stisk jediného tlačítka a bez nutnosti přesouvat šálek. Tešte se i vy pohledem na fascinující korunku zdobící hladinu vašeho cappuccina vrstvou z mléčné pěny s pevnou konzistencí. Pomocí tlačítek individuální přípravy si budete moc trvale uložit i kávové speciality vyhovující vašim chuťovým preferencím.

Jednoduchá obsluha

 Srozumitelný textový displej, rotační ovladač, či jasně umístěná a označená tlačítka dělají z přípravy širokého spektra kávových specialit úplnou hračku. Stačí se dotknout správného tlačítka a IMPRESSA C90 One Touch vám připraví čerstvě namleté espresso, kávu a další speciality z mleté kávy. Je naprostou samozřejmostí, že vám umožní i odběr horké vody a také páry.

Klasický kompaktní design

 Klasicky jasné linie činí kávovar IMPRESSA C90 One Touch vkusným doplňkem do každé domácí kuchyně. Harmonická kombinace bočních panelů ze světlých desek a matně černého předního panelu diskrétně upoutá zrak. Design tohoto kávovaru není možné ignorovat, protože dokonale ztělesňuje svůj profil, který promlouvá klasickým designem.Kód zboží:7109015 EAN:7610917137237
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

ikona pro web_nabídka práceB
AKCE: Nabídka pracovního místa

Hledáme na HPP

- přijmacího technika, nebo asistentku přijmacího technika i na zkrácený úvazek

- servisního technika

do provozovny v Otrokovicích

 Nástup možný ihned

Nabízíme:

příjemné prostředí nové prodejny s vůní kávy

odpovídající mzdové ohodnocení v...

Více zde >