Jura Impressa F9 TFT

Záruka 25 měsíců.

Široká řada nápojů připravovaných jedním stiskem tlačítka – non-stop

Značka:Jura

cena: 34.990 Kč

Skladem na dotaz


ks
f9 b f9 a f9 f9 c f9 d f9 e f9 f f9 g

JURA IMPRESSA F9 TFT

Poprvé v historii kompaktní třídy kávovarů JURA si lze připravit šálek oblíbené kávové speciality s mlékem jediným stiskem tlačítka. Kromě klasických nápojů, jako je ristretto, espresso, káva, latte macchiato a cappuccino, dokáže JURA F9 připravit také dokonalé flat white, velmi oblíbenou novinku ze zámoří, a populární caffe latte.

 

Díky intuitivnímu způsobu ovládání získáte pokaždé během chvilky dokonalou kávu. Mlýnek Aroma+ mele kávová zrna dvakrát rychleji, aniž by je zbavoval jejich aroma, takže výsledkem je káva optimální kvality. Tento vysoce kvalitní automatický kávovar, který reprezentuje styl cenami ověnčené řady IMPRESSA F, je se svým předním panelem v černé barvě Piano Black a charakteristickou výpustí ozdobou každé kuchyně.Velmi povedená mašinka

Dokonalé ovládání jedním dotykem

Ať už se jedná o vaše ranní espresso, pohodové latte macchiato nebo trendové flat white, se 14 různými specialitami má JURA F9 co nabídnout pro každý vkus. Svůj požitek z kávy si můžete dále upravovat pomocí osmi stupňů aroma. Samostatné výpusti na kávu, mléko a horkou vodu udržují maximální hygienu s certifikací TÜV.

Mlýnek Aroma - nyní dvakrát rychlejší

Zdokonalením řezného úhlu uvnitř mlecího kuželu se inženýrům JURA podařilo výrazně zvýšit účinnost. Díky tomu lze dosáhnout dokonalého, přirozeně plného aroma za poloviční dobu mletí. Milovníci kávy si tak nyní mohou dopřát ryzí potěšení z kávy, jejíž příprava je kratší a méně hlučná. Výsypku na mletou kávu lze používat na více druhů kávy, například na směs bez kofeinu.


Důmyslná duální výpust s technologií jemné pěny

Součástí duální výpusti, jejíž výšku lze plynule nastavovat v rozmezí 65 až 111 mm, je moderní technologie jemné pěny. Ta vytváří lehounkou, nadýchanou mléčnou pěnu výjimečné konzistence pro dokonalé cappuccino nebo latte macchiato. Demontáž a čištění systému je hračkou. Dvě samostatné trubice na kávu a mléko zajišťují dokonalé výsledky a hygienu.

Volba nápoje přes displej


Přehledný displej

TFT displej s rotačním ovladačem

Technologie TFT značky JURA si našla cestu také do kompaktní třídy. Otočte jednoduše rotačním ovladačem a na moderním 2,8" displeji se objeví seznam kávových specialit. Stačí stisknout tlačítko a můžete si vychutnávat kávu, o jaké se vám ani nesnilo. Na úvodní obrazovce lze samostatně naprogramovat čtyři produkty a přidělit jim jakýkoli název.

Kód zboží:7105830 EAN:7610917150137
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

ikona pro web_nabídka práceB
AKCE: Nabídka pracovního místa

Hledáme na HPP

- přijmacího technika, nebo asistentku přijmacího technika i na zkrácený úvazek

- servisního technika

do provozovny v Otrokovicích

 Nástup možný ihned

Nabízíme:

příjemné prostředí nové prodejny s vůní kávy

odpovídající mzdové ohodnocení v...

Více zde >