Servis kávovarů DeLonghi, Saeco, Jura Otrokovice, Zlín

U všech nabízených kávovarů značek DeLonghi, Saeco, Jura a dalších zajišťujeme profesionální záruční i pozáruční servis kávovarů. Za příplatek zajistíme expresní servis do 24 hodin. Při koupi automatického kávovaru u nás je standardem prodloužená záruka na tři roky bez příplatku. Tři servisní prohlídky během záruční doby zdarma - kontrola funkčnosti, doladění čistících programů, doladění hrubosti mletí, konzultace ap. V regionu Zlín a Otrokovice je servis kávovaru u zákazníka a proškolení bez příplatku (platí se pouze doprava). Mimo region je servis u zákazníka a proškolení za příplatek. Servis kávovarů ve Zlíně a okolí je naší hlavní doménou. Ke všem námi nabízeným kávovarům dodáváme originální náhradní díly.

Servis kávovarů Otrokovice, Zlín

U kávovarů značky JURA Professional poskytujeme v záruční době servis okamžitě od potvrzení objednávky servisu. U ostatních značek je tato lhůta 30 dnů. V případě potřeby jsme schopni po dobu záruční opravy zajistit náhradní kávovar podobných parametrů.

Online objednávka servisu kávovaru

Využijte možnosti online objednávky servisu kávovaru - budeme Vás kontaktovat. Na základě popsané závady Vám také sdělíme orientační odhad ceny opravy kávovaru a společně probereme možná řešení. Po vyzvednutí a prohlídce Vašeho kávovaru naším technikem Vám zašleme přesný rozpočet opravy.

Zpracovávám...
  Kontaktní informace
  Popis závady