DeLonghi ECAM 22.110.B - káva pouze kape
Rozbalit všechny příspěvky- Zásobníky - pro kávu, pro mléko, pro odpadní kávu
- Páky a příslušenství pákových kávovarů
- O-ring, těsnění
- Spařovací jednotky + mechanika a příslušenství
- Mlecí mechanika, mlýnek
- Generátor, bojler, kotlík, ohřívač vody, vaporizér, výrobník páry
- Elektronika
- Trysky a ventily mechanické solenoidové + elektrické + IFD
- Plasty venkovní, vnitřní a nerez rošty
- Trubička spojovací, spojka, hadička, konektor
- Ovládací otočné knoflíky (knob), ovládací tlačítka
- Konvice - karafy pro kávu a čaj
- Čerpadlo, průtokoměr, filtry pevných částic, snímače vody
- DeLonghi modely a náhradní díly
- Jura modely a náhradní díly
Dobrý den, máme již od roku 2019 zakoupený kávovar DeLonghi ECAM 22.110.B funguje téměř bez problémů, krom jedné záruční opravy, kdy byl nefunkční mlýnek. Nyní nám začal při výdeji kávy pouze kapat. Nakape nám plná velikost, ale pouze kape. Pravidelně odvápňujeme originálním prostředkem. Zvažujeme, zda již takovýto přístroj má cenu opravovat/servisovat nebo raději zakoupit nový. Děkuji
Dobrý den, paní Pallová,
děkuji za dotaz. S touto otázkou na rentabilnost opravy u tak starého kávovaru s možným destruktivním opotřebení se denně setkáváme.
Možná napovím, že opravujeme 99,9% doručených kávovarů tohoto typu a modelové řady. Ceny opravy se pohybují od 1900 - 3900,- Kč s DPH Záleží na počtu připravených porcí kávy a pravidelnosti údržby se správným odvápňovacím roztokem.
Mohu z praxe konstatovat, že čím měkčí vodu v kávovaru uživatel používá, tím vyšší počet porcí kávy kávovar připraví, než se na něm projeví nějaká závada.
Značnou roli v délce životnosti kávovaru hraje i správně zvolený odvápňovací prostředek. Platí pravidlo, že čím vápenatější vodu používáte, tím pravidelněji a spolu s originálním prostředkem je třeba provádět pravidelné odvápňování.
Se servisním pozdravem
Roman Hiller
Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi Group. Prodej náhradních dílů a příslušenství.
U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.
RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz