Durgol Swiss Streamer - spec.odvápňovač na parní trouby

durgol® swiss steamer® je speciální tekutý odvápňovač pro vysoce kvalitní parní přístroje
všech značek.

cena: 408 Kč

Skladem na dotaz


ks
imagesCA5RZFAB

Jaké jsou výhody durgol® swiss steamer® ?

  Ochranná péče
durgol® swiss steamer® má ochranné složení pro novou generaci moderních a vysoce kvalitních parních přístrojů. Odvápňování jeho prostřednictvím je vysoce efektivní, jednoduché a bezpečné. Při svém působení durgol® swiss steamer® téměř nepění, proto odvápňuje opravdu všude, ve všech částech a po celé ploše vnitřních armatur.

  Je rychlý a důkladný
durgol® swiss steamer® účinkuje 5-10krát rychleji než jiné značkové odstraňovače vodního kamene. Proces odvápnění není zapotřebí přerušovat, aby se čekalo než durgol® swiss steamer® začne účinkovat. Jedna samotná láhev (500 ml) zajišťuje komletní odvápnění.

  Bezpečný a šetrný
Díky svému složení pracuje účinně a zároveň šetrně, je potravinářsky nezávadný a je ohleduplný k životnímu prostředí. durgol® swiss steamer® je bez zápachu a nezanechává žádnou pachuť. Při působení nevytváří žádné páry.

  Připravený k použití
durgol® swiss steamer® je snadno a bezpečně použitelný. Na rozdíl od odvápňovacích přípravků ve formě prášku nebo tablet není durgol® swiss steamer® nutné před použitím rozpouštět. durgol® swiss steamer® nezanechává žádné usazeniny a po odvápnění a vypláchnutí je parní trouba opět bezpečně použitelná.

Kód zboží:5210401 EAN:7610243001530
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...