ESAM 6600 Primadona

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Roman Dvořák
8. 7. 2018

Dobrý den, mám problém s uvedeným kávovarem. Špatně napěňuje mléko i vydává horkou vodu, v obou režimech "prská" a zdá se, že pára nad mléčnou pěnou či vodou , po té se to někdy trochu zlepší a nepravidelně vydává mléčnou pěnu v malém množství případně horkou vodu. Vše je vyčištěno, "O" kroužky na narážecím trnu nejeví viditelné známky opotřebení. Odvápňování probíhá normálně, výdej odvápňovacího roztoku nebo vody při tomto režimu se jeví jako normální. Přístroj nehlásí žádnou chybu. Kávovar má stáří cca 10 let, kromě opravy podsvícení displeje nebyl nijak servisován, pouze pravidelně odvápňován. Lze odhadnout, kde je problém a jaké by orientačně byly náklady na servis? Děkuji. Dvořák

Servis RH Vending s.r.o.
21. 7. 2018

Dobrý den, pane Dvořáku,
uvedená chyba souvisí s přípravou duálního ohřevu a jeho spínání. Stáří kávovaru hraje velkou roli v opotřebení některých dílů, které je třeba vyměnit za nové pro správnou následnou funkčnost celého kávovaru.
Dle poškození, stáří a připravených porcí se může cena opravy pohybovat v rozmezí 5-10tKč

Se servisním pozdravem
Roman Hiller

Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna automatických kávovarů - Jura, Jura Professional, DeLonghi, Saeco ale i prodejních automatů.
Autorizovaný záruční a pozáruční servis DéLonghi group.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.

RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz