Jura Cool Control chladnička nový model černá 1 L

chladnička , objem 1 l, bezdrátová 

Značka:Jura

cena: 4.490 Kč

Skladem


ks
jura-cool-control-chladnicka-novy-model-cerna-1-l_20181114155637846978698 jura-cool-control-chladnicka-novy-model-cerna-1-l_201811141556311602693099 jura-cool-control-chladnicka-novy-model-cerna-1-l_2018111415564474980351 cc1lblackimage1-min-front

Cool Control - vychlazeno na 4 °C pro dokonale připravené mléko Cool Control - vychlazeno na 4 °C pro dokonale připravené mléko.

 

Požitek z trendových specialit s mlékem je díky technicky a vzhledově přepracované chladničce mléka Cool Control opět dokonalejší.

Inovativní chladnička mléka nejen rozmazlí chuťové buňky každého milovníka kávy, ale potěší i náročné oko uživatele. Mléko s ideální teplotou 4 °C v kombinaci s optimálními hygienickými podmínkami tvoří plnohodnotný základ pro přípravu široké nabídky nápojů. Elegantní design, odolné materiály, detaily z vysoce kvalitního hliníku a rovněž optimální komfort obsluhy činí z chladničky mléka Cool Control perfektní doplněk každého automatického kávovaru.

Promyšlený design

 

Vzhled chladničky mléka Cool Control je navržený v klasickém designu značky JURA a je perfektně doplněný o snadnou manipulaci a spolehlivou hygienu. Cool Control přesvědčuje ušlechtilými materiály, víkem z masivního, vysoce kvalitního hliníku a elegantními větracími štěrbinami. Svým jasným, minimalistickým výrazem, se Cool Control 1,0 l hodí ke každému automatickému kávovaru JURA.

 

Perfektní zpracování mléka

 

Čerstvá, jemně nadýchaná mléčná pěna pro oblíbené trendové nápoje jako Flat White, dosahuje pomocí chladničky Cool Control vždy dokonalosti. Základem toho je mléko udržované při optimální teplotě 4 °C. Také znečištění kávovaru mlékem během přípravy již patři minulosti. Bezdrátová komunikace chladničky* Cool Control s automatickým kávovarem a nově zabudovaný ukazatel výšky hladiny zaručují, že nikdo nezapomene včas doplnit mléko.

 Optimální hygienické podmínky

 

Přesné provedení jednotlivých dílů zaručuje optimální hygienu mléka od chladničky až do šálku. Od vysoce kvalitní nádoby z ušlechtilé oceli až po hadičku na mléko; veškeré součásti v kontaktu s mlékem jsou vhodné k mytí v myčce a lze je tak velmi snadno čistit:
- nádoba z nerezové oceli
- silikonový kroužek
- víko
- kovová trubička
- adaptér

 

Cool Control BLACK

 

Perfektní provedení nejen k černým automatickým kávovarům.

S volitelným příslušenstvím Wireless Transmitter je chladnička Cool Control kompatibilní se všemi plně automatickými kávovary JURA vybavenými modulem Smart Connect.

 

Kód zboží:7011005 EAN:7610917240555
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

ikona pro web_nabídka práceB
AKCE: Nabídka pracovního místa

Hledáme na HPP

- přijmacího technika, nebo asistentku přijmacího technika i na zkrácený úvazek

- servisního technika

do provozovny v Otrokovicích

 Nástup možný ihned

Nabízíme:

příjemné prostředí nové prodejny s vůní kávy

odpovídající mzdové ohodnocení v...

Více zde >