Jura ENA MICRO 90 OT Micro Silver

Jura ENA Micro 90 - nový inovativní kompaktní kávovar
Kompaktní, designově povedený OneTouch kávovar od Jury s P.E.P. propařením, Aroma+ mlýnkem, vysokou výpustí, ovládáním v češtině a skvělou technologií JURA.

 

 

 

 

Značka:Jura

cena: 24.990 Kč

Skladem


ks
ena_micro90 ena_micro90 a ena_micro90 b ena_micro90 c ena_micro90 d ena_micro90 e

 

Jura vyslyšela požadavky zákazníků a inovovala stávající model Jura ENA Micro 9. Nově vzniklý model Micro 90 si zachovává povedený a několikrát oceněný design předešlého modelu a přidává několik vylepšení. Povedlo se tak v kompaktním těle vytvořit opravdu jednoduše ovladatelný a funkčně bohatý kávovar.

Seznam nových funkcí kávovaru Jura ENA Micro 90: 

P.E.P. - Nové pulsní propaření pro ještě aromatičtější espresso a bohatší pěnu
Tlačítko pro samostatnou mléčnou pěnu - možno napěnit pouze mléko (ideální pro kakao, čokoládu, mléko do konvičky)
Rychlý a tichý Aroma+ mlýnek - namele rychle, tiše a šetrně potřebnou dávku kávy 

P.E.P. - pulsní propaření pro dokonalé ESPRESSO

Dokonale namletá káva Aroma+ mlýnkem, který mele 2x rychleji a zachovává maximální aroma kávy je propařována pomocí nového pulsního procesu P.E.P., který je stejně jako Aroma+ mlýnek patentovanou technologií Jury. Celkové aroma, chuť i pěna jsou teď ještě bohatší. Můžete si tak vychutnávat opravdu dokonalé Espresso velikosti 15 - 80 ml. 

Široký výběr specialit jedním stisknutím

Jura ENA Micro 90 dokáže vytvořit jak dokonalé ESPRESSO, ale také trendové jedním stiskem mléčné speciality jako je (Latte macchiato a Cappuccino). Nově jde v nabídce nápojů také samostatná mléčná pěna pro přípravu čokolády, kakaa, napěněného mléka pro dochucení Espressa. Samozřejmostí je i výroba horké vody pro přípravu například čaje.

Vše snadno, jednoduše a ČESKY

Všechny nápoje lze samozřejmě doladit dle Vašeho požadavku v menu nastavení, které se zobrazuje česky na displeji přístroje. Pomocí menu lze samozřejmě provádět i veškerou údržbu a další nastavení přístroje. Vše jednoduše ovládáte pomocí rotačního voliče se středovým tlačítkem. OneTouch volby jenotlivých nápojů jsou obsluhovány přes tlačítka označená symboly jednotlivých nápojů. 

Kompaktní provedení v neotřelém designu

Jura ENA Micro 90 je díky jednoduchému (OneTouch) ovládání, kompaktnímu provedení a neotřelému designu, který již sklidil mnohá mezinárodní ocenění, jedním z nejoblíbenějších kávovarů určených pro domácnost. Kompaktní tělo přístroje je doslova naplněno inovativními funkcemi a skvělými technologiemi.

Kód zboží:7101003 EAN:7610917150618
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

ikona pro web_nabídka práceB
AKCE: Nabídka pracovního místa

Hledáme na HPP

- přijmacího technika, nebo asistentku přijmacího technika i na zkrácený úvazek

- servisního technika

do provozovny v Otrokovicích

 Nástup možný ihned

Nabízíme:

příjemné prostředí nové prodejny s vůní kávy

odpovídající mzdové ohodnocení v...

Více zde >