Jura J6 Piano White

Kávovar JURA J6

Nový kávovar Jura J6 v odstínu "Piano white" (bílá) se prezentuje moderním designem. Kromě klasických elegantních linií značky Jura, zaujme na první pohled rotační ovladač podsvícený křišťálově modrou barvou, skleněný odkapávací rošt a pochromovaná kávová výpust. 

Technologicky, je kávovar vybaven systémem impulzního extrakčního procesu (P.E.P. ©), mlýnkem Aroma G3, Inteligentním vodním systémem (I.W.S.®) a funkcí přípravy kávy jedním stiskem tlačítka. Samozřejmostí je intuitivní ovládání s velkým množstvím možností nastavení.

Kávovar Jura J6 je vyráběn ve Švýcarsku.

Značka:Jura

cena: 49.990 Kč

Nelze objednat přes e-shop
j6 a j6 c j6 e j6 b j6 d j6 f j6 g j61 j63 j62 j67

P.E.P.® Impulzní extrakční proces
Revoluční technologie, která optimalizuje dobu extrakce a umožňuje, aby i krátké kávové speciality, jako je ristretto nebo espresso, měli intenzivnější chuť a plné aroma. Kávovar Jura J6 umí připravit kávu ve stejné kvalitě jako nejlepší kavárny.

Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) pro automatickou detekci filtru
Inteligentní vodní systém umožňuje automatickou detekci filtru v nádobě na vodu, čímž zaručuje jeho efektivní fungovaní a využití kapacity. Filtr odstraňuje z vody nežádoucí látky, jako jsou těžké kovy a chlór. Zároveň zabraňuje usazování vodního kamene. Každá filtrační patrona CLARIS Smart je detekovaná automaticky pomocí čipu a nové technologie RFID (radiofrekvenční identifikace). Při používání vodních filtrů, není třeba přístroj odvápňovat.

Aroma G3 Mlýnek

Mlýnek Aroma G3 pomele zrnkovou kávu tiše, rychle a ohleduplně ke kávě. Zachovává maximum aroma kávy a výrazně redukuje množství kávy, které zůstává v mlýnku.

Systém One Touch - vše jedním stiskem

Až 13 druhů nápojů, od klasických káv až po mléčné speciality, jako je latte machiato, cappuccino nebo flat white, vše jedním stiskem tlačítka. Výšku výpusti můžete plynule nastavovat podle výšky zvoleného šálku nebo sklenice.

 

Na přání ještě jednodušeji - se smart connectorem
Ovládaní automatického kávovaru, pomocí smartfonu nebo tabletu, díky aplikaci JURA Coffee App. Umožňuje každému nastavit si vlastní preference kávy. Objem, sílu, či teplotu kávy si můžete individuálně naprogramovat a uložit v tabletu / smartfonu. Pak už Vám postačí jeden dotyk a káva je připravená. Smart connector není součástí kávovaru, je nutné jej dokoupit.

 

 

Kód zboží:7104600 EAN:7610917151653
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...