Jura NP FILTR Claris Blue (ve světlemodrém obalu)

Používání filtru Jura CLARIS BLUE vám zajistí čerstvou filtrovanou vodu pro váš šálek kávy či čaje. Již nebudete muset dělat odvápnění kávovaru.

Značka:Jura

cena: 339 Kč

Skladem


ks
blue

CLARIS filtr - použití

Žijete-li v oblasti s tvrdostí vody nad 10° dH, doporučujeme vodu, kterou používáte na přípravu kávy "změkčiť" (odstranit složky, které vytváří vodní kámen). Je-li voda příliš tvrdá, nedosáhneme plné aróma espresso kávy a usazeniny z vodního kamene zkracují životnost Vašeho kávovaru.

Firma JURA s filtrovými patronami Claris nabízí jako první systém, který je vyvinutý speciálně pro použití v espresso kávovarech. Filtrová patrona Claris je naplněná organickým materiálem - bez chemických přísad.

Důležité je v menu přístroje filtr aktivovat (postupujte dle návodu k obsluze). Pokud používáte (a máte správně nastaven) filtr Claris,nebude Váš přístroj vyžadovat provádění odvápnění. Kávovar při správné aktivaci filtru provede automaticky jeho proplach asi 0,5l vody. To je známkou toho, že jste filtr založili správně.

Filtrační patronu nenechte nikdy zcela vyschnout. Pokud například nebudete delší dobu kávovar používat (dovolená apod.), doporučujeme nechat v nádržce malé množství vody, aby filtr zcela nevyschnul. V opačném případě by ztratil svoji funkci.


CLARIS filtr - životnost

Claris filtr je účinný pro 50 litrů vody (to je asi 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnost jeho výměny), anebo po dobu 2 měsíců. Jeho výměna je velmi rychlá a jednoduchá. Nepoužívejte filtr v kávovaru déle než dva měsíce a nejpozději po 2 měsících jej vyměňte. V opačném případě by hrozilo zanesení kávovaru vodním kamenem.

CLARIS Blue filtr - upozornění

Tento filtr je vhodný pro všechny kávovary Jura série ENA a série IMPRESSA vyrobené po roce 2009. 

Kód zboží:9109022 EAN:7610917713110
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

ikona pro web_nabídka práceB
AKCE: Nabídka pracovního místa

Hledáme na HPP

- přijmacího technika, nebo asistentku přijmacího technika i na zkrácený úvazek

- servisního technika

do provozovny v Otrokovicích

 Nástup možný ihned

Nabízíme:

příjemné prostředí nové prodejny s vůní kávy

odpovídající mzdové ohodnocení v...

Více zde >