Jura WE8 Chrom

 

Profesionální kávovar JURA IMPRESSA WE8 - kávový specialista
EXKLUSIVNĚ ZÁRUKA 25 MĚSÍCŮ NA MODELY WE6 A WE8 PŘÍMO OD VÝROBCE JURA I PŘI NÁKUPU NA FIRMU (IČO)!

OneTouch profi přístroj pro milovníky kávy a kávových specialit, to je JURA WE8.

Skvělý kávovar určený tam, kde si zaměstnanci, zákazníci, návštěvníci chtějí vychutnat dokonalou chuť kávy i populárních mléčných specialit. WE8 připravuje celou řadu kávových klasik od ristretto a espresso po café crème ale také jedním stiskem i řadu populárních mléčných specialit jako je cappuccino, latte macchiato, Flat White...

Značka:Jura

cena: 47.990 Kč

Nelze objednat přes e-shop
we8 we8 a we8 b we8 c we8 d we8 e we8 f we8 g we8 h we8 i we8 j

 

Profesionální kávovar robusní konstrukce s pokročilým OneTouch ovládáním (vše jedním stiskem), barevný displej v češtině, několik uživatelských úrovní (heslem chráněná nastavení několika úrovní), chytrý SMART filtr, P.E.P. (pulsní propaření), propojení pomocí smart connectoru (statistika, nastavení, vlastní nápoje), velké nádobky na vodu, odpad i kávu.

Nádržka na vodu o objemu 3 litry, násypka na zrnkovou kávu s kapacitou 500g a kontejner na odpad pro 25 porcí usnadňuje péči o kávovar. Díky těmto hodnotám nebude kávovar vyžadovat příliš Vaší péče. Navíc zamčením některých funkcí zajistíte, aby uživatelé neměnili důležité hodnoty v nastavení, ale pouze si užívali dokonalou kávu jedním stiskem tlačítka. Praktická je i nastavitelný výpusť pro mléčné speciality s integrovaným kapučinátorem a tryskou na kávu.

Nejnovější technologie pro dokonalou kávu

Díky patentovaným technologiím JURA a skvělému vyladění přístroje zaručeného mnohaletými zkušenostmi s výrobou a vývojem kávovarů vám profesionální kávovar Jura WE8 dokáže připravit dokonalou kávu i mléčné speciality a mléčnou pěnu na úrovní skvělého profesionálního baristy a to vše jedním stiskem (OneTouch). 

Aroma G3 mlýnek nastavitelný v šesti úrovních hrubosti, variabilní spařovací jednotka 5-16g (dokáže připravit extra silné espresso nebo 2 běžná sedmi gramová na jedno mletí, což urychlí čas při výrobě dvou nápojů najednou), P.E.P. - pulsní propaření pro ještě lepší aroma, skvělou pěnu a dokonalou extrakci, krátký interval mezi výrobou jednotlivých nápojů, dokonale elektronicky řízený proces. Díky tomu všemu si můžete vychutnat dokonalou chuť kávy!

Velkou předností přístroje jsou i zmiňované mléčné speciality jako jsou například cappuccino, latte macchiato, Flat White. To vše jedním stiskem a snadno. Samozřejmostí je i výroba mléčné pěny. Celou údržbu i provoz usnadňuje také možnost dokoupení a napojení wifi chladničky na mléko (komunikuje s přístrojem a monitoruje dostatek mléka). Díky tomu je péče o "mléčné cesty" ještě příjemnější a především bezúržbovější (Pro další info volejte naše prodejce viz kontakty).

TÜV certifikovaná záruka hygieny

Čistota a hygiena jsou na pracovišti nezbytné. Integrované proplachy a čistící programy v kombinaci se speciálně vyvinutými čistícími prostředky Jura zajistí dokonalou hygienu pouhým stiskem jediného tlačítka - což je dokonce certifikován společností TÜV Rheinland. Díky tomu je Jura WE8 vynikající volbou pro prostory, které provozují HACCP koncept (provozy se zvýšenou kontrolou prostředí). 

Dalším prvkem dokonalé hygieny je inteligentní vodní systém (I.W.S.®). Vodní filtry CLARIS Smart poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma (jako jsou těžké kovy nebo chlór). Aby bylo možné maximálně využít kapacitu filtru, vyvinula společnost JURA funkci inteligentního vodního systému (I.W.S.®). Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií RFID (Radio-frequency Identification). Filtr je detekován automaticky. Použití filtru nikdy nebylo snazší a spolehlivější.

Péči o mléčné cesty usnadňuje také přiložená čistící dvojnádobka, díky které bude péče o kapučinátor hračkou.

Dokonalé vyladění přístroje dle Vašich požadavků

Díky širokým možnostem nastavení nápojů i celého přístroje pomocí TFT displeje v češtině je možno vyladit vše přesně podle Vaší chuti, potřeb i Vašich ekonomických představ. Lze nastavit jak objem nápojů, tak i sílu kávy (dávku kávy), teplotu propaření, hrubost mletí, interval vypnutí a mnoho dalšího. 

K velkým přednostem řady WE patří také několik uživatelských úrovní. Díky tomu je možné povolit běžným uživatelům pouze některé funkce (nápoje), aby tak nedocházelo k nechtěným úpravám v nastavení přístroje. Takže například umožníte zaměstnancům pouze 2 druhy nápojů (např. malé a velké espresso) a jak výroba jiných, tak nastavení a servisní úkony jim zůstanou skryty. Přístup k čistícím programům bude mít osoba pověřená péčí o kávovar a možnost úprav nápojů a přístup k celkovému nastavení přístroje budete mít pouze vy.


Kód zboží:7106520 EAN:7106520
Značka:Jura  
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...