Kávovar EC700

Rozbalit všechny příspěvky string(6) "226951"
Nový komentář
Zpracovávám...
Ing.Ivan Riedl
25. 11. 2020

Dobrý den.
Obracím se na Vás s velkou prosbou o pomoc. Při zapnutí kávovaru vypadnou pojistky.
Pravděpodobně je problém v tlačítku, ale nevím jak ho vydělat . Jestli je možné trochu mě nasměrovat budu nesmírně rád. V dnešní době není možnost ho dát do servisu.
Děkuji za laskavost

Servis Centrum kávovarů
30. 11. 2020

Dobrý den, pane Riedle,
je třeba odkrytovat horní kryt. Následně bude možné vyjmout celou sestavu tlačítek.
Podle mě bude chyba jinde než v tlačítku. Bude rtřeba kávoav rozdělat a následně zkontrolovat stav. Myslím si, že po odkrytování, pouhým okem poznáte zdroj problému.

Upozornění:
Opravy na elektrických zařízení smí provádět jen osoba s příslušnou kvalifikací! Při neodborné manipulaci na elektrickém zařízení, hrozí úraz elektrickým proudem! Za veškeré zásahy svépomocí vně kávovaru, které jsou prováděny za bezpečnostními šrouby, nese plnou zodpovědnost majitel kávovaru. Jakékoliv doporučení opravy svépomocí ze strany servisu, je jen orientační. Pro přesné určení závady a následné nacenění opravy, je třeba provést fyzickou předservisní diagnostiku v autorizovaném servise, případně navštívit náš níže uvedený autorizovaný servis.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller

Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi group. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.

RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz