Nespresso Essenza C100

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Vladimír Píška
11. 5. 2021

Zdravím p.Hillere, kavovar se nezapnul.
Po odstranění krytu jsem zjistil, že proud jde po zapnutí na diody v průhledné bužírce na bojleru viz. obrázek.
Z diod směrem k tištěné destičce však už proud nejde.
Vizuálně jsou diody i bužírka neopálené a v pořádku.
Děkuji Píška.

Servis Centrum kávovarů
11. 5. 2021

Dobrý den, pane Píško,
nejde o diody ale o tepelnou pojistku. Stačí vyměnit za novou. Pokud pojistka vypadne opětovně, bude problém s řešením hlídání teploty. Tedy teplotní čidlo, nebo elektronika.

Upozornění:
Opravy na elektrických zařízení smí provádět jen osoba s příslušnou kvalifikací! Při neodborné manipulaci na elektrickém zařízení, hrozí úraz elektrickým proudem! Za veškeré zásahy svépomocí vně kávovaru, které jsou prováděny za bezpečnostními šrouby, nese plnou zodpovědnost majitel kávovaru. Jakékoliv doporučení opravy svépomocí ze strany servisu, je jen orientační. Pro přesné určení závady a následné nacenění opravy, je třeba provést fyzickou předservisní diagnostiku v autorizovaném servise, případně navštívit náš níže uvedený autorizovaný servis.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller
Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi Group. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.
RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz