Odvápnění

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Jana
24. 3. 2020

Dobrý den,mám kávovar Delonghi Magnifica S,odvápnila jsem dle návodu s roztokem přesně podle návodu,ale kontrolka svítit nepřestala. Provedla jsem odvápnění ještě jednou,tentokrát už bez roztoku,ale kontrolka stále svítí. Můžete mi prosím poradit jak postupovat dál? Kávovar mám 3 měsíce,ještě v záruce.
Předem moc děkuji.

Servis Centrum kávovarů
25. 3. 2020

Dobrý den, paní Jano!
Odvápňování zahájíte stiskem tlačítka "odvápňování/kapky" po dobu 5-ti vteřin, až kontrolka odvápnění zůstane svítit a pára začne blikat. Poté otočíte páčkou páry do polohy I a odvápňování bude probíhat asi 30 minut (střídavě - chvíli voda teče z napěňovače, chvíli z dávkovače kávy, chvíli se nic neděje). Poté jakmile dojde voda, dáte páčku do polohy 0, naplníte nádobku čistou vodou po MAX a otočíte páčkou do polohy I, provede se proplach. Pak dáte páčku do polohy 0.
Poté vložte filtr (pokud používáte - pokud nepoužíváte, nevkládejte). Znovu naplňte nádobku čistou vodu po MAX, otočte páčku do polohy I, jakmile kávovar dokončí vyplachování, otočte od polohy 0 a kontrolka "odvápňování" by měla zhasnout. Naplňte nádobku a kávovar je připraven k přípravě kávy. Pokud kontrolka odvápnění v tomto okamžiku stále svítí, pokračujte s proplachováním až do doby, kdy zhasne (tedy opět naplnit nádobku čistou vodou, otočit páčku do polohy I).
Program odvápnění nepřerušujte a mějte jej stále pod dozorem.
Pokud program přerušíte, příkladně že od kávovar odběhnete, bude třeba opakovat celý program znovu od samého začátku!

Se servisním pozdravem
Roman Hiller

Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi group.

Stále kávovary servisujeme i v této náročné době.

RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz

 

AKCE: Provoz servisu NEPŘERUŠEN

Vážení zákazníci,
dle nařízení vlády ve spojení se šířením viru COVID-19, tímto dnem zakazuje vstup do prodejny a osobní kontakt se zaměstnanci následovně:

Prodejna uzavřena do 1.4.2020, nebo dle navazujícího nařízení vlády.
Prodej zboží jen přes E-shop....

Více zde >