Philco PHEM 1000

cena: 19.999 Kč

Skladem


ks
_vyr_9741002048 _vyrp11_9741002048-2 _vyrp12_9741002048-3 _vyrp15_9741002048-6 _vyrp13_9741002048-4 _vyrp16_9741002048-7

 Automatické espresso Philco PHEM 1000

 

Při zapnutí přístroje se zobrazí číslo s mezi 10 - 20 použití, toto je standartní, jedná se o testování přístroje u výrobce.

TECHNICKÉ PARAMETRY: tlak 19 bar objem zásobníku na vodu: 1,8 l nastavitelná hrubost mletí 5 stupňů
◾kapacita zásobníku na zrna: 250 g
◾kapacita kontejneru na kávovou sedlinu: 15 porcí
◾materiál: plast/nerez
◾délka přívodního kabelu: 120 cm
◾příkon: 1 400 W
◾barva: bílo-černá
◾rozměry (v x š x h): 37×30×40 cm
◾hmotnost: 13 kg
◾napětí a frekvence: 220–240 V, 50/60 Hz

Výběr z 6 druhů nápojů: cappuccino espresso latté long Coffee mléčné pěna horká voda

Funkce: nejmodernější systém napěňování mléka inteligentní ovládání individuální nastavení velikosti, intenzity a teploty nápoje příprava ze zrnkové i mleté kávy zabudovaný ocelový mlýnek na zrnkovou kávu (5 stupňů nastavení hrubosti) elektronické ovládání teploty funkce předspaření výškově stavitelná výpusť (80 – 140 mm) osvětlení šálku uživatelská statistika o počtu připravených nápojů nastavitelné množství kávy a vody možnost naprogramování automatického vypnutí přístroje možnost nastavení úsporného ECO režimu indikátor plnosti nádoby na vodu a mlýnku na kávu automatické čistící a odvápňovací funkce nastavení tvrdosti vody odnímatelná odkapávací mřížka s indikátorem naplnění mimořádně tichý přístroj menu v českém a anglickém jazyce

VLASTNOSTI:

Automatické espresso:

Žijeme v době, kdy se naše domovy proměňují v ty nejlepší restaurace a kavárny. Stačí k tomu málo – nálada, atmosféra, chuť – a samozřejmě i dokonalý přístroj, který připraví kávu jako špičkový barista. Až vaším pokojem zavoní čerstvě mletá kávová zrna a vy si pouhým stiskem připravíte božskou kávu, takovou, na jakou máte právě chuť, pochopíte, proč to musí být Philco. Vrcholná technologie, inteligentní ovládání, harmonický a moderní design ve službách vašeho požitku.

Espresso, Long, Coffee, Cappuccino?

Kouzelná skříňka plná všech pokladů kávy. ¨Stačí si vybrat, stačí stisknout. A někdy vůbec nebude snadné, vybrat si ze šesti druhů lahodného nápoje. Jsou chvíle, kdy to musí být cappuccino. Jsou dny, kdy se neobejdete bez espressa. Jsou nálady, které doplní jedině café latté. A jsou situace, které vyřešíte jen s šálkem long coffee. Dokonale napěněné mléko je už jen samozřejmou jahůdkou na kávovém dortu. A bude jen na vás, jak velký, silný, horký, jak intenzivní nápoj právě toužíte pít. Philco to zvládne rychle, inteligentně a s grácií.

Ocelový mlýnek na zrnkovou kávu:

Můžete si kdykoli vybrat, chcete-li svou kávu připravit z mleté směsi anebo přímo z kávových zrnek. Philco zvládne obojí a kvalita bude vždycky prvotřídní. Zabudovaný špičkový ocelový mlýnek netrpělivě čeká, jakou z pěti variant hrubosti mletí zvolíte. Pryč je doba jednotné kávy ze samoobsluhy, dnes jsme hýčkáni nadnárodními i úplně maličkými pražírnami, na dosah máme kávu ze všech plantáží, co jich na světě je. Proč si tedy nedopřát právě tak jemné nebo hrubé mletí, jaké dá chuti té které kávy nejlépe vyniknout.

Nejmodernější napěňování mléka:

Philco je velmi decentní, mimořádně tichý společník. Při přípravě nápojů o něm nebudete ani vědět. Vytváření mléčné pěny od jemné až po velmi hustou je zajištěno velmi moderním systémem. Nemějte ale obavy, od vás se chce jediné – pokud se nespolehnete na výchozí dobu napěňování, můžete kdykoli během přípravy mléčné pěny prodloužit nebo zkrátit proces pěnění a dosáhnout přesně té konzistence a množství, jaké máte rádi.

Kód zboží:7370100 EAN:8590669151288
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

 

ikona pro web_nabídka práceB
AKCE: Nabídka pracovního místa

Hledáme na HPP

- přijmacího technika, nebo asistentku přijmacího technika i na zkrácený úvazek

- servisního technika

do provozovny v Otrokovicích

 Nástup možný ihned

Nabízíme:

příjemné prostředí nové prodejny s vůní kávy

odpovídající mzdové ohodnocení v...

Více zde >