Samovolný únik páry

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Kateřina Jasná
2. 4. 2021

Dobry den, chci se zeptat, zda je v pořádku, že při přípravě kávy v kávovaru ECAM26.455.M unika pára z trysky na horkou vodu a páru. Uniká i chvíli po přípravě kávy. Před opravou v servise to nedělalo. Jinak je vše v pořádku. Děkuji za odpověď.

Servis Centrum kávovarů
6. 4. 2021

Dobrý den, paní Jasná,
podle označení modelové řady, bude kávovar staršího data výroby. Únik vody z trysky na horkou vodu nebo páru, by neměl být samovolný. Chyba bude na ventilu, který únik vody řízeně spouští.
Podle označení a jména jsme nedohledal opravu, která by byla na vašem kávovaru provedena u nás, tak předpokládám, že opravu prováděl jiný servis. Doporučuji obrátit se na servis, který opravu prováděl a chtít po něm opravu uvedené chyby.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller
Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi Group. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.
RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz

Kateřina Jasná
6. 4. 2021

Dobrý den,

moc Vám děkuji za odpověď.
Určitě budu opravu reklamovat.

S pozdravem
Kateřina Jasná