trysky

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Jiří Kroupa
3. 3. 2021

Pěkný den , chtěl bych se zeptat když nám začl téci káva jen z jedné trysky a z druhé jen mírně odkapává nemůžeme tedy připravit 2 kávy najednou . . . jde nějak svépomocí vyčistit a nebo je to na servis

díky za info
Jirka kroupa

Servis Centrum kávovarů
3. 3. 2021

Dobrý den, pane Krupo,
nenapsal jste model kávovaru, tak jen obecně. V návodu se píše, že trysky můžete čistit špejlí, nebo párátkem. Osobně doporučuji tenkým štětečkem pro čištění dýmek.
Ano některé modely kávovarů mají čistitelnou výpust kávy. Nově je to možné u modelu Soul. U starých modelů jde vyčistit uživatelem výpust kávy modelové řady ESAM2000 a 3000. U jiných modelů kávovarů doporučuji vyčistit servisem. Někdy se vyplatí vyměnit výpust kávy za novou, protože mechanické čištění členité výpustě je příliš zdlouhavé a pracné.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller
Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi Group. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.
RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz