Vadný displej

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Michal
15. 6. 2021

Dobrý den,

rád bych se zeptal na vadu, viz přiložený soubor. Kávovar reaguje na dotyk, ale na displeji nejde přečíst vůbec nic. Dále také přestal fungovat výdej cappuccina, latté apod.

Díky za za radu, případný návrh, co dál.
S pozdravem,

Michal Farkaš

Servis Centrum kávovarů
16. 6. 2021

Dobrý den, pane Farkaši,
pravděpodobně jde o model ECAM23.450. Displej opravit nelze, jen výměna za nový a i taková metoda opravy má svá úskalí. Při výměně samotného displeje se může závada opakovat. Výrobce akceptuje opravu se zárukou jen v případě, kdy se vymění displej i základní silová elektronika, pokud k tomu připočteme opravu přípravy mléčných produktů, tak se dostáváme za hranici ekonomické rentabilnosti dané opravy. Proto doporučuji velmi zvážit tak velký rozsah opravy.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller
Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi Group. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.
RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz