Zásobník na kávová zrna

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Soňa Horáková
24. 6. 2020

Dobrý den, prosím o radu. Kávovar DeLonghi Autentica Etam 29,66X mi při přípravě kávy z kávových zrn hlásí naplnit zásobník na kávová zrna. Ten je však naplněný. Násypku na předemletou kávu jsem vyčistila a taktéž i spařovač. Kde může být prosím ještě problém?Děkuji za odpověď. Horáková

Servis Centrum kávovarů
30. 6. 2020

Dobrý den, paní Horáková,
chyba je v mlýnku, který se točí, ale žádnou kávu nenamele.
Nejčastější příčinou u tohoto modelu je voda v mlýnku. Zásobník vody, který je na zádi kávovaru je přístupný i z vrchní strany, velmi často uživatelé doplňují džbánkem vody. Proto se stává, že nějaké malé množství vody se dostane do mlýnku a mlecí kameny se zanesou kávovou kaší, která nedovolí pomletí další zrnkové kávy.
Oprava: pokud se kávovar dostane rychle do servisu, může se mlýnek zachránit pouhým vyčištěním. Bude-li doručení zdlouhavé, může se v mlýnku rozvinout koroze do takového stavu, že už mlecí kameny nebude možné zachránit. Náhradní mlecí kameny se nenabízejí, jen celý mlýnek v ceně kolem 2tKč.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller
Centrum kávovarů

Specializovaná prodejna na švýcarské kávovary - Jura, Jura Professional, Italské kávovary De´Longhi, Anglické kuchyňské roboty Kenwood
Autorizovaný záruční a pozáruční servis De´Longhi group.
Připravujeme pro Vás kurzy vaření na robotech Kenwood od října 2019

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.

RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz