ECAM 23.460 S špatné dávkování vody

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...
Milan Svátek
8. 11. 2019

Dobrý den, vlastním kávovar ECAM 23.460 S 4roky starý. Letos v únoru proběhla výměna elektroniky, kvůli špatnému mletí kávy - slabá káva. Nebylo to ve Vašem servisu. Momentálně se potýkáme s problémem, kdy voda pro přípravu kávy je nepravidelně odváděna do odkapávací nádržky a i mimo ní. Pod kávovarem je dost často větší množství vody. Na přípravě kávy se to pak projevuje tak, že pokud chci Normální kávu, musím zvolit Velkou kávu. Pokud zvolím Normální kávu, pak mi to vyrobí cca polovinu kávy, tedy je tam jen malinko vody. Vaříme tak 5-6 káv denně, tedy běžný rodinný provoz. Umíte poradit? Děkuji Vám. Milan Svátek

Servis RH Vending s.r.o.
10. 11. 2019

Dobrý den, pane Svátku,
chyba je na rozdělovači vody. Oprava výměna ventilu na rozdělovači vody a přetěsnění kondenzátoru.
Pokud by se předchozí oprava výměna elektroniky prováděla u nás, určitě bychom poukázaly na špatný stav rozdělovače a navrhli bychom opravu nebo výměnu za nový.
Kondenzátor se přetěsňuje při první návštěvě servisu automaticky.

Se servisním pozdravem
Roman Hiller

Centrum kávovarů
Specializovaná prodejna automatických kávovarů - Jura, Jura Professional, DeLonghi, Saeco ale i prodejních automatů.
Autorizovaný záruční a pozáruční servis DéLonghi group.
Připravujeme pro Vás kurzy vaření na robotech Kenwood od října 2019

U nás zakoupené kávovary vždy předvedeme v praxi a ukážeme si, jaké možnosti přípravy nápojů můžete vytvořit, následně Vás prakticky provedeme údržbou kávovaru. Poprodejní podpora je samozřejmostí s možností zapůjčení náhradního kávovaru zdarma.

RH Vending s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1848
76502 Otrokovice
tel: +420571112042
e-mail: servis@rhvending.cz
web: www.rhvending.cz

Milan Svátek
13. 11. 2019

Děkuji za Váš názor. Myslel jsme si to a pokud byste byli blíž, servisoval bych u Vás, ale bohužel jsem od Svitav, tedy kapku z ruky. Kontaktoval jsem v Brně pana Andrease Hubeného, který Vás zná a se kterým jsem sice řešil předchozí opravu, ale nakonec se oprava konala jinde, jelikož kolega, co kávovar vezl do servisu, se přehlédl a vezl kávovar nakonec jinam. Bohužel do špatného servisu.
Teď už jsem s panem Hubeným v kontaktu a on nám dá kávovar do pořádku. Moc děkuji za Váš názor i čas. Milan Svátek