Provoz servisu NEPŘERUŠEN

Vážení zákazníci,
dle nařízení vlády ve spojení se šířením viru COVID-19, tímto dnem zakazuje vstup do prodejny a osobní kontakt se zaměstnanci následovně:

Prodejna uzavřena do 1.4.2020, nebo dle navazujícího nařízení vlády.
Prodej zboží jen přes E-shop. Pokladna a platební terminál na prodejně nejsou dostupné. Možným výdej předem uhrazeného zboží jen na určeném tomu vyhrazeném místě u prodejny v době mezi 7 – 16:00 hod., od pondělí do pátku.

E-shop: funguje bez omezení, denně připravujeme doručené objednávky a následně expedujeme.
Objednávky předem uhrazené, je možné vyzvednout na předem k tomu vyhrazeném místě u prodejny. V době mezi 7 – 16:00 hod., od pondělí do pátku.

 Servis: příjem a výdej el. spotřebičů k záruční a pozáruční opravě má nově svá pravidla.

Příjem el. spotřebičů do servisu: bude probíhat jen na jednom místě k tomu vyhrazeném u prodejny v době mezi 7 – 16:00 hod., od pondělí do pátku.
K odeslanému, či osobně doručenému el. spotřebiči je třeba doplnit písemnou formou:
• Co je se spotřebičem?
• Jméno, nebo firma IČ.
• Fakturační, případně doručovací adresu.
• Telefonní číslo ke spojení pro případnou konzultaci.
• E-mailový kontakt pro zaslání dokumentů.
• K záruční opravě vše výše uvedené, plus doklad o koupi.


Výdej spotřebiče ze servisu:
Po ukončení prací na el. spotřebiči se uvedený spotřebič připraví k výdeji a zákazník bude o této skutečnosti informován na předem uvedených kontaktech. Se zákazníkem se předem domluví termín převzetí a následně se předá spotřebič na předem k tomu vyhrazeném místě v době mezi 7 – 16:00 hod., od pondělí do pátku. Případně můžeme spotřebič odeslat přepravní společností na adresu předem sjednanou se zákazníkem, tato služba je zpoplatněna. Odeslání, a případné osobní vyzvednutí servisovaného spotřebiče je podmíněno předem uhrazené částky bezhotovostním platbou převodním příkazem!

Děkujeme za pochopení.
Věříme že uvedené opatření je jen dočasné a nebude trvat dlouho, kdy Vás opětovně velice rádi přivítáme u nás na prodejně CENTRUM KÁVOVARŮ Otrokovice.

Zpracovávám...

cena vzestupně sestupně název vzestupně sestupně

Cena od Cena do

Na váš dotaz, jsme nanalezli odpovídající produkty.